Celebrities Gossip Showbiz

Meghan Markle në panik, një dokumentar i ri pritet të zbulojë detaje tronditëse nga martesa e saj e parë!

Meghan Markle, e cila më vonë u bë Dukesha e Sussex përmes martesës së saj me Princ Harry, kishte një të kaluar pak të njohur që përfshinte një martesë të dështuar me producentin e filmit Trevor Engelson. Tani, detajet nga ajo kohë priten të zbulohen në një dokumentar të ri, duke lënë Meghanin të shqetësuar.

Meghan dhe Trevor kishin një marrëdhënie që zgjati shtatë vjet para se të shkëmbenin zotimet në një ceremoni piktoreske në Xhamajka në vitin 2011. Megjithatë, martesa e tyre zgjati vetëm dy vite para se ata ta quanin të mbyllur në vitin 2013. Meghan, e cila po përpiqej të bënte karrierë në botën e aktrimit, paraqiti divorcin, duke cituar dallime të pajustifikueshme.

Ajo që shokoi shumë njerëz ishte mënyra në të cilën Meghan përfundoi martesën. Në një lëvizje të përshkruar si “brutale”, raportohet se Meghan i ktheu unazat e saj të martesës dhe të fejesës Trevorit përmes postës, duke treguar fundin e papritur dhe të papritshëm të marrëdhënies së tyre.

Pas divorcit, Meghan kaloi përpara dhe në fund takoi Princ Harryn në vitin 2016 përmes një miku të përbashkët. Ata u martuan në një ceremoni madhështore në vitin 2018, duke u bërë një ndër çiftet më të njohura në botë. Ndërkohë, Trevor gjeti dashurinë sërish me nutricionisten dhe trashëgimtaren e milionave dollarë Tracey Kurland, me të cilën u martua në vitin 2019.

Megjithatë, e kaluara e Meghanit po e ndjek me një dokumentar të ardhshëm që premton të thellohet në martesën e saj të parë. Sipas një burimi, ka aspekte të jetës së Meghanit që ajo preferon t’i mbajë private, veçanërisht në lidhje me të kaluarën e saj në Hollywood. Gazetarja dhe ekspertja mbretërore Ulrike Grunewald raportohet të jetë duke drejtuar dokumentarin, i cili do të prodhohet për rrjetin gjerman ZDF.  Ulrike dhe ekipi i saj kanë qenë duke u thelluar në të kaluarën e Meghanit, përfshirë kohën e saj në Montecito, ku ajo tani jeton me Princ Harryn dhe fëmijët e tyre.