Celebrities Gossip Showbiz

Travis Scott ngacmon publikimin e albumit të tij të parë në katër vjet duke ia vënë me pranga truprojës së tij!

Travis Scott, karriera e të cilit shpërtheu në vitin 2021 me tragjedinë Astroworld, ngacmoi albumin e tij të parë në katër vjet duke e mbyllur në një çantë të zbukuruar me titullin e përfolur: ‘Utopia’. Truproja gjigante e Scott-it e veshi mirë aksesorin e tij të ri, teksa po mendonte pas artistit dhe hapi derën e Braubus G-Wagon të bardhë prej 1 milion dollarësh, i cili është modeli i vetëm aktualisht në Shtetet e Bashkuara.

Sipas burimeve për TMZ, albumi i krijuesit të hiteve është me të vërtetë në çantë dhe publikimi i Utopia është ‘i afërt’, me median që raporton se do të bjerë diku këtë verë. Producenti i reperit, Mike Dean, postoi një pamje të fshirë të ekranit të redaktimit të tij që dukej se e tregonte atë duke punuar shumë në Utopia.

The Weeknd shtoi benzinë ​​në zjarr duke lënë disa emoji me karamele sheqeri në seksionin e komenteve të Dean përpara se fotografia të hiqej. Kjo dredhi e zgjuar e marketingut nga Scott sigurisht që do të ndezë flakët në bazën e fansave të tij, të cilët kanë pritur gati pesë vjet që ai të publikojë muzikë të re.

Kjo vjen pasi Travis fitoi një dozë të re shqyrtimi sepse goditi me grusht në fytyrë një inxhinier të zërit. Në një intervistë me Fox New York, viktima e sulmit tha se Scott e hodhi poshtë atë pas një kërkese për të ulur muzikën në mënyrë që të përmirësonte cilësinë dhe më pas e sulmoi duke përdorur një grusht.