Celebrities Gossip Showbiz

Adele na zbulon çfarë ha në prapaskenat e koncerteve të saj!

Ajo filloi rezidencën e saj në Las Vegas në Caesars Palace vetëm muajin e kaluar. Por Adele mund t’i mungojë komoditetet e shtëpisë teksa shijoi një çokollatë Cadbury Fruit & Nut në prapaskenë këtë fundjavë.

Këngëtarja, 34 vjeçe, e cila vjen nga Londra, ka pranuar më parë se i mungonte ushqimi britanik dhe madje së fundmi u shpërtheu tek klasikja festive e Terry’s Chocolate Orange. Adele shijoi ëmbëlsirat britanike përpara se të dilte në skenë, duke e mbajtur atë pranë kamerës ndërsa buzëqeshi.

E mahnitur me çokollatën, këngëtarja e Easy On Me zgjodhi një pamje magjepsëse me një gamë të plotë grimi dhe flokë të stiluara në mënyrë voluminoze. Ndërsa ajo është gjithashtu një fanse masive e markës Heinz, duke i thënë botimit se ajo mban edhe ketchup-in e tyre me domate me vete. Ajo ndau foton me çokollatë me 50.9 milionë ndjekësit e saj në Instagram këtë javë mes një morie të tjerëve nga fundjava e performancës, me mbishkrimin: “Fundjavë 3”.

Dhe gjatë fundjavës së tretë të performancës, një fans thuhet se u përpoq të joshë Adele duke i dhënë asaj numrin e tij të telefonit. Duke këmbëngulur se fansi po përpiqej t’i shiste një makinë, këngëtarja pranoi se i dashuri Rich Paul nuk ishte megjithatë i lumtur. Ajo tha për The Mirror:

I thashë të dashurit tim dhe ai ishte i zemëruar.