Celebrities Gossip Showbiz

Ajo nuk është modele në pasarelë, por Kylie Jenner ka qenë kryefjalë në Javën e Modës në Paris!

Kylie Jenner shkëlqente me një tjetër pamje të guximshme të modës të shtunën në Javën e Modës në Paris, ndërsa u vesh me një fustan të bardhë të ngushtë dhe çizme blu me majë të hapura teksa po shkonte për drekë në kryeqytetin francez.

Manjatja e grimit, 25 vjeçe, shfaqi format e saj mbresëlënëse në fustanin, i cili përmbante mëngë të gjata, një dekolte dhe dizajn mbresëlënës. Kylie bashkoi fustanin e saj dhe çizmet e çuditshme të ndezura me një palë syze dielli të errëta në modë, ndërsa mbante një çantë të vogël të zezë, e cila dukej shumë e vogël për të mbajtur ndonjë gjë të rëndësishme.

Kylie me siguri i ka bërë të gjitha ndalesat për javën e modës, me yllin e veshur me një fustan lëkure shumë të guximshëm me një dekolte të thellë, ndërsa ajo drejtonte yjet e rreshtit të parë që ndiqnin shfaqjen e pasarelës së Coperni të premten.

Kjo vjen pasi fansat që ndoqën premierën e sezonit të dytë të Hulu “The Kardashians” mendojnë se vajza e Khloe Kardashian True Thompson mund të ketë zbuluar aksidentalisht emrin e djalit të Kylie. Djali i vogël, babai i të cilit është Travis Scott, fillimisht u prezantua në botë si Wolf, por Kylie më vonë u tha fansave se ajo dhe i dashuri i saj hoqën dorë nga ky emër.