Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip

Arjan Konomi zbulon se pse nuk është martuar asnjëherë!

Opinionisti dhe gazetari shumë i njohur për të gjithë, Arjan Konomi, i cili është bërë një ndër personazhet më të përfolur që nga pjesëmarrja e tij në emisionin “Për’puthen”, si opinionist, nuk është martuar asnjëherë.

Ironike ishte fakti se ai ndodhej në program për të dhënë mendimin e tij e kritikuar lidhjet, bisedat, takimet e të rinjve në emision, por ndërkohë nuk ka qenë ndonjëherë në një lidhje të gjatë romantike.

Gjatë kohës që ishte i ftuar në një nga televizionet, Arjani ka zbuluar se përse ka zgjedhur të qëndrojë beqar.

Sepse nuk dua të fus në shtëpi një të panjohur që të më marrë pasurinë.