Celebrities Gossip Showbiz

Artiste me shumë talente! Nicole Kidman tani vjen duke kënduar…

Nicole Kidman është padyshim një grua me shumë talente. Dhe të premten, aktorja australiane, 55 vjeçe, zbërtheu aftësitë e saj muzikore, duke marrë një mikrofon për të regjistruar një duet me kolegun e saj, aktorin dhe këngëtarin Luke Evans.

Performanca mahnitëse i shtyu fansat të kërkonin që Kidman t’i jepej një çmim Grammy. Në një video virale të ngarkuar në Instagramin e yllit, Nicole dhe Luke performuan një interpretim mahnitës të Say Something. ‘Faleminderit i dashur Luke Evans që më kërkove të bëhesha pjesë e këtij dueti!’ Nicole i ka shkruar videos.

Fansat e ikonës australiane u mblodhën në seksionin e komenteve për të lavdëruar Nicole dhe për të nxitur talentin e saj muzikor. Njëri bëri thirrje që ajo të gjykohej së bashku me ligat e mëdha në industrinë e muzikës, duke thënë:

Është koha që Nicole Kidman të marrë Grammy-n e saj!

Të tjerë i sugjeruan asaj të krijonte një album me bashkëshortin e saj, Keith Urban. Një tjetër fanse komentoi:

Kjo është e shkëlqyer, të lutem bëj një album, edhe nëse është vetëm një, duhet ta ndash atë zë.

Duke folur përpara publikimit të albumit të tij më 4 nëntor, Luke, 43 vjeç, zbuloi se Nicole ishte aq mirënjohëse që i kërkoi asaj të bënte duet në këngë dhe e përshkroi aktoren si një qenie njerëzore të bukur plot mirësi, përulësi dhe ngrohtësi.