Celebrities Gossip Showbiz

Bora Zemani merr buqetën më të veçantë dhe më të pazakontë nga ndjekësit e saj!

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen” e duke vazhduar me historinë e shumëpërfolur në media mes saj dhe Donald Veshaj, një tjetër personazh shumë i dashur për publikun.

Mbrëmjen e djeshme është zhvilluar nata e e spektaklit “Dancing with the Stars”, ku moderatore është vetë Bora dhe moderatori i njohur, Eno Popi. Në prapaskena gjatë përgatitjeve përpara nisjes së spektaklit, Bora ka marrë nga fansat e saj buqetën më të veçantë që askush deri më tani nuk e ka marrë. Nuk është një buqetë normale me lule siç jemi mësuar të shohim deri më tani, por një buqetë me hurdhra për të mos u marrë mësysh gjatë spektaklit dhe mund të themi se Borës i ka pëlqyer shumë.

 

 

 

Para pak ditësh përveç nënën së saj, festoi ditëlindjen edhe një person tjetër i afërt për Borën dhe është le të themi kunati i saj , Mario Veshaj, vëllai i vogël i Donaldit me të cilin tashmë Bora e ka bërë publike ribashkimin e tyre. Në një postim që Romeo Veshaj ka bërë në Instagram për të uruar vëllain e tij, Bora ka gjetur rastin të shkruaj dhe ajo urimin publik për të, i cili gjithashtu është një ‘thumb’ për binjakët, pasi moderatorja e ka cilësuar Marion si më të bukurin e familjes.