Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Britney Spears ka disa fjalë për t’i thënë të dashurit të saj në këtë periudhë të vështirë që po kalon!

Britney Spears ka lavdëruar të dashurin e saj Sam Asghari me disa fjalë shumë të ndjera për mbështetjen e tij ndaj saj, duke dëshmuar më tej se ata do të jenë së bashku “‘Deri në fund të jetës.”

Britney Spears po ndihet një vajzë shumë me fat për partnerin e saj.

Ylli i pop -it foli më tepër në Instagram-in e saj si rrallëherë për marrëdhënien e saj të gjatë me Sam Asghari, i cili i rrëmbeu zemrën në vitin 2016. Më konkretisht, këngëtarja e vlerësoi të dashurin e saj që i ka qëndruar pranë, veçanërisht pasi ajo vazhdon të luftojë për lirinë e saj në një betejë që duket se nuk ka fund.

Jo vetëm që ka qenë me mua gjatë viteve më të vështira të jetës sime, por është një kuzhinier jashtëzakonisht i mirë!

Dedikimi i ëmbël i Britney-t shënon një nga herët e para që ajo falënderoi publikisht Sam për mbështetjen e tij ndërsa ajo vazhdon të përfshihet në drama që duket se nuk kanë fund. Në qershor, Britney dëshmoi në gjykatë për përvojën e saj nën një kujdestari 13-vjeçare dhe që atëherë ka bërë çmos për t’i dhënë fund plotësisht. Në fillim të këtij muaji, babai i Britney, Jamie Spears, deklaroi në një kërkesë në gjykatë se ai ishte i gatshëm të japë dorëheqjen si kujdestari i pasurisë së saj – një pozicion që ai e mbante që nga viti 2008.