Celebrities Gossip Showbiz

Chrissy Teigen shfaq barkun e rrumbullakosur gjatë një daljeje të veçantë me dy fëmijët e saj!

Chrissy Teigen tregoi barkun e saj të rrumbullakosur teksa merrte pjesë në Gabby’s Dollhouse Cat-mas Spectacular në Hollywood Home në Los Anxhelos të dielën. 36-vjeçarja tregoi barkun e saj me një bluzë të zezë, të cilën e kombinoi me pantallona elegante gri.

Autorja e librit të gatimit u bashkua në ngjarje nga fëmijët e saj, të cilët i ndan me bashkëshortin e saj këngëtarin John Legend, 43 vjeç, Luna, gjashtë vjeç dhe Miles, katër vjeç. Ylli e ka shoqëruar veshjen e saj me taka të zeza me rripa dhe më pas e ka mbuluar me një xhaketë lëkure të zezë.

Chrissy kishte flokët e saj brune të ndara në mes dhe të shtrira poshtë shpatullave në kaçurrela. Personazhi televiziv ka qenë plot glam gjatë ditës, duke vënë në pah tiparet e saj me ngjyrë bronzi dhe duke veshur një nuancë të errët buzëkuqi. Ndërkohë vogëlushja e saj Luna dukej e adhurueshme si kurrë më parë me një pulovër jeshile, fund të zi dhe çizme kauboj.

Luna ishte e pajisur me një palë syze aviator dhe veshë të bardhë mace. Vëllai i saj dukej po aq i lezetshëm me një pulovër blu dhe të bardhë me vija, xhinse dhe atlete të zeza. Treshja u pa duke u kënaqur brenda eventit, teksa luanin me një shtëpi kukullash rozë.