Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Fashion Film & Tv Magazine

Cilat do të ishin 11 femrat ideale për rolin e një agjenteje ‘007’?

Daniel Craig ka bërë me dije se ky ka qenë roli i tij i fundit si agjenti 007. Kohët e fundit ka pasur shumë zhurmë mediatike në lidhje me pjesën se kush do ta marrë rolin e aktorit Daniel Craig. Vlen të theksohet se vetë aktori ka thënë se ai nuk mendon se një grua do të bënte si James Bond. Epo pavarësisht deklaratës së aktorit Craig, ne do të donim t’ju tregonim se cilat femra do të donim më shumë ti shihnim në rolin ikonik të Bond. Zbuloni se cilat janë 11 aktoret e njohura të cilat kanë stilin, sofistikimin dhe qëndrimin e nevojshëm për të luajtur rolin perfekt të një agjentjeje 007.

1. Lupita Nyong’o
2. Cate Blanchett
3. Lucy Liu
4. Roberta Colindrez
5. Jamie Clayton
6. Emily Blunt
7. Rosamund Pike
8. Gal Gadot
9. Gugu Mbatha-Raw
10. Daisy Ridley
11. Victoria Beckham