Celebrities Gossip

Dhurata e veçantë dhe gazmore që Princ Harry ka marrë nga Diana do t’ju lërë pa fjalë!

Princi Harry feston ditëlindjen e tij të 37-të sot dhe nuk ka dyshim që Meghan Markle do të ketë disa dhurata të mahnitshme për të. Nuk dihet saktësisht se si do të festojë, por ka të ngjarë që ai do të shijojë ditën e tij të veçantë së bashku me fëmijët e tij të vegjël Archie dhe Lilibet në Kaliforni.

Kur nëna e tij e ndjerë Princesha Diana ishte gjallë, ish-shërbëtori i saj Paul Burrell, thotë se ajo do të kalonte shumë kohë duke u përpjekur për të gjetur dhuratat e përsosura për djemtë e saj për raste të veçanta siç janë ditëlindjet.

Dhe sipas Paul, një vit në Krishtlindje ajo i bleu Harrit një mbushës shumë të keq çorapesh, dhe ai absolutisht e donte atë.

Ajo do të kalonte orë të tëra duke kërkuar gjëra gazmore për çorapet e tyre. Një vit, Harry mori një jashtëqitje të rreme të qenit.

Dhe jo vetëm që Harry e donte dhuratën, por ai gjithashtu kishte një plan se si do ta përdorte atë, ai donte të mashtronte gjyshen e tij Mbretëreshën me të. Princesha Diana ishte e njohur për sensin e saj të veçantë të humorit. Zoti Burrell thotë se rutina e treshes mbrëmjen e së shtunës ishte ajo që tingëllon në mënyrë të pabesueshme normale.

Të tre ata do të hanin tek McDonald’s para se të ktheheshin për të parë “Blind Date”.

Ata e donin Blind Date dhe unë i dëgjoja të gjithë duke bërtitur gjëra të tilla si “Oh mos e zgjidhni atë!”