Celebrities Gossip Showbiz

E kritikuan për mënyrën si ushqente Gigi dhe Bella, Yolanda Hadid përgjigjet me videon gazmore…

Yolanda Hadid iu kundërpërgjigj kritikave virale të mediave sociale rreth mënyrës se si ajo rriti vajzat e saj supermodele Gigi dhe Bella. Kohët e fundit, Yolanda, 58 vjeçe, u përball me një goditje pasi një përdorues në TikTok bëri një përmbledhje të klipeve të vjetra të Real Housewives të Beverly Hills dhe e akuzoi atë se i kishte bërë ‘të uritura’ vajzat e saj kur ato filluan të modelonin.

Në një nga klipet e rishfaqura, Gigi, 27 vjeç, u ankua se ndihej ‘e dobët’ pasi kishte ngrënë gjysmë bajame dhe Yolanda e këshillonte të hante ‘vetëm pak bajame’. Megjithatë, ylli i realitetit televiziv ka marrë zemërimin në hapat e saj, duke postuar një video humoristike të TikTok ku shihet duke ngrënë bajame me titullin: ‘#worstmomever #almonds’.

Videoja e saj e tregoi atë duke ngrënë ndërsa merrej me aktivitete të ndryshme të përditshme, ulur pranë zjarrit. Ish-modelja holandeze, e cila ka një fermë në Pensilvani, gjithashtu kishte filmuar veten duke ngrënë bajame ndërsa shijonte rutinat e jetës në fshat.

Ajo kafshonte bajame teksa vizitonte kuajt e saj, madje mund të shihej duke ushqyer disa nga bagëtitë e saj nga tasi i saj me bajame. Qëndrimi sfidues i Yolandës në TikTok erdhi pas një stuhie denoncimesh në mediat sociale për mënyrën se si ajo i tha Gigi-t në veçanti që të ruante peshën.