Celebrities Gossip Showbiz

Efi bëhet nostalgjike, këndon këngën e famshme nga Big Brother Vip!

Mikela dhe Efi janë dy nga vajzat më të përfolura në showbiz-in shqiptar. Ato kanë qënë pjesë e emisionit Për’puthen, ku u bënë shoqe. Kujtojmë së ato kanë qenë edhe pjesë e Big Brother Vip si një konkurrente e vetme. Por më vonë ato u ndanë duke patur mundësinë të votojnë veçmas. Megjithatë miqësia e tyre vazhdoi dhe pas këtij vendimi që ato morën.

Mikela ka postuar në Instagramin e saj një InstaStory ku shfaqet mikesha e saj Efi duke kërcyer në tingujt e këngës së Elvanës “Xheloz”. Ajo në video ka shkruar:

Kush e këngon më mirë këtë këngë?

Ato në video duken shumë të lumtura dhe po shijojnë pushimet së bashku. Mikela ndan me fansat e saj çdo gjë nga jeta private. Kujtojmë se këtë këngë e ka kënduar Efi gajtë qëndrimit të saj në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, ku fitoi edhe konkursin në BBV.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TOP ALBANIA RADIO (@topalbania_radio) 

Ndërkohë, në një InstaStory para pak kohësh Efi ka thënë se nuk do të tregojë më për ndjekësit e saj se ku do të shkojë me pushime dhe si po kalon sepse sa herë e bën diçka të tillë, ajo sëmuret. Megjithatë, duket se mikesha e saj Mikela nuk po e zbaton këtë dëshirë të Efit, teksa po i përditëson fansat me foto e video nga pushimet e tyre.