Celebrities Gossip Showbiz

Fansja më seksi e Kupës së Botës do të jetë dhe në Euro 2024, mbështet ekipin e…

Ivana Knoll, ish-Miss Kroacia është rikthyer sërish në vëmendjen e mediave dhe fansave të saj. Ajo pati një shkëputje të vogël larg rrjeteve sociale dhe daljeve publike.

Së fundmi ajo është “zgjuar” dhe ka deklaruar se do të marrë pjesë në çdo ndeshje futbolli të Kroacisë. “Unë do të vij në Berlin me 10 qershor kur kroacia do të luajë me 15 qershor me Spanjën dhe më pas në Hamburg kur të luajë me Shqipërinë” tha modelja. Ajo gjithashtu ka treguar se do të ndjeki të gjitha ndeshjet e Koracisë nga afër dhe do të japë zemër që të jenë deri në finale. Përsa i përket veshjeve, modelja është e njohur për veshjet e saj seksi që tregojnë format dhe linjat perfekte të trupit të saj.

Knoll ka thënë se Akoma nuk ka zgjedhur se çfarë veshjesh do të veshë në daljet e saj por një ide është që mund të ngjisë flamurin kroat në rrobat që ajo pëlqen.

Ivana Knoll është bërë e njohur edhe pasi në vitin 2022 ajo u bë “padashje” ylli i Kupës së Botës. Në atë kohë u raportua gjerësisht nëpër media dhe u përhap fjalë se mosha e modeles ishte 31 vjeç por modelja ka sqaruar fansat e saj në një intervistë për BLIND se mosha e saj është 26 vjeç.

Një tjetër fakt rreth modeles është thënë se ajo ka marrë ofertën për të qenë pjesë e platformës për të rritur OnlyFans gjatë kohës që ishte në Katar por ajo ka deklaruar se nuk u bë pjesë pasi nuk e bën dot atë gjë. “Nuk është për mua, jam rritur ndryshe” ka thënë ish-Missi.