Celebrities Gossip Showbiz

Ku do të shkojnë sonte Romeo dhe Heidi? Ja çfarë pritet të ndodh në prime-n e “BBV3”!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Sonte në “Big Brother Vip”:

Kë preferon publiku një muaj para finales së madhe?

Vajzat kundër Heidit, kush po sulmon kë?

Një rrëfim rrëqethës nga Françeska

Një përballje kokë më kokë mes Heidit dhe Julit, pse u prish miqësia?

Si është pritur nga banorët pajtimi Romeo-Meriton?

Ku do ta dërgojë Vëllai i Madh çiftin Heidi-Romeo?

2 emra dhe 2 arsye, kë do të nominojnë banorët?

Vetëm pak më parë teksa ka qenë duke biseduar me Erjolën në oborr, Egla i ka treguar për planet e saj pasi të dalë nga shtëpia e “BBV3”. Banorja ka treguar dëshirën e saj për të bërë nënë e një vajze.