Celebrities Gossip Showbiz

Jo vetëm një këngë, ja çfarë surprize ka përgatitur 2Ton për ndjekësit e tij!

2Ton ndoshta nuk është ndër reperët më të komentuar, por padyshim në vitet e shumta në skenë na ka falur pafund hite. Këngët e tij gjithmonë numërojnë miliona klikime dhe kjo falë talentit dhe jo skandaleve. Reperi nuk bëhet thuajse kurrë pjesë e portaleve për skandale, por vetëm për muzikën e mirë që ai publikon.

Së fundmi, artisti nuk ka paralajmëruar vetëm një këngë, por për të gjithë ndjekësit e tij me anë të një Instastory ku shfaqet në studio ka zbuluar se do të sjellë një album. Ndaj të gjithë ju dashamirësit e 2Ton, bëhuni gati për shumë surpriza.

Jo shumë larg, artisti ndau me ndjekësit e tij këngën më të re ‘Falëm’. Në vetëm dy javë, ka arritur të numërojë mbi 1.5 milion klikime në platformën YouTube.