Celebrities Gossip Showbiz

Ka disa zakone të bezdisshme që Victoria dhe David Beckham nuk ia durojnë njëri-tjetrit!

David Beckham foli për zakonet e bezdisshme që ai dhe Victoria nuk i pëlqejnë njëri-tjetrit. Ish-futbollisti u bashkua me shokun e vjetër dhe shokun e skuadrës Gary Neville për një bisedë. Gjatë një pyetje të fansave në The Overlap, ylli i futbollit u pyet për zakonet e bezdisshme që ai ka që Victoria nuk mund t’i durojë.

Unë e kam këtë, asaj nuk e pëlqen. Nuk e kam bërë gjithmonë, ndoshta për 15 vitet e fundit.

Ai vazhdoi të shpjegoi një të metë të gruas së tij, duke i thënë Gary:

Ka ndoshta disa gjëra të tjera që bëj dhe ajo nuk është, unë jam shumë i pastër dhe ajo jo.

David tha gjithashtu se gruaja e tij nuk ndikoi kurrë në ndjenjën e tij të stilit gjatë viteve, edhe pse shumë njerëz supozuan se stilistja do të kishte fjalën e saj. Ai tha:

Njerëzit gjithmonë mendonin se Victoria kishte një ndikim të madh mbi atë që kisha veshur, modelet e flokëve apo tatuazhet. Gjithmonë kam marrë vendimin për të veshur një veshje të plotë lëkure apo veshje të plotë xhins. Më pëlqeu shumë moda.

Vetëm muajin e kaluar, Victoria u vërsul mbi burrin e saj ndërsa ai festonte ditëlindjen e tij në fillim të majit. Ajo ndau një video të ish-futbollistit duke kënduar dhe kërcyer me djalin e tyre Cruz, teksa mbante një pije në njërën dorë.