Celebrities Gossip Showbiz

E shqetësuar për sigurinë e familjes, ja çfarë thonë burimet për Victoria Beckham!

Victoria Beckham thuhet se është në panik për sigurinë e familjes së saj. Sharon Bell është në pritje të gjyqit pasi akuzohet për ndjekje të çiftit, pas një incidenti në shkollën e vajzës së tyre Harper.

Zonja Bell u shfaq në shkollën fillore në një përpjekje për të folur me 10-vjeçaren, pasi ajo besonte se David dhe Victoria i kishin vjedhur vezët e saj dhe Harper ishte në fakt fëmija i saj. Ish-futbollisti anglez i tha Gjykatës së Magjistraturës së Westminsterit se ai ndihej i kërcënuar dhe i frikësuar për sigurinë e familjes së tij, pasi zonja Bell gjithashtu dërgoi letra në shtëpitë e familjes në Oxfordshire dhe Londër.

Ajo u paraqit edhe në pronat e tyre dhe kishte përshtypjen se kishte një lidhje me ikonën e futbollit. Ajo mohon ndjekjen dhe do të dalë në gjyq në korrik. Victoria ishte në shkollë kur zonja Bell u përpoq të fliste me Harper dhe një burim i afërt me stilisten i tha revistës Heat se ajo ishte e tmerruar për sigurinë e familjes së saj.

Ajo po jeton me frikën se Harper dhe pjesa tjetër e fëmijëve po bëhen objektiva të vërtetë, shtuan ata, duke zbuluar se nëna e katër fëmijëve thuhet se u mërzit kur bashkëshorti David shpërndau një video në Instagram të tij duke u larguar me Harper nga shkolla për në shtëpi. Videoja tregoi babanë duke pyetur vajzën e tij se çfarë bëri në shkollë atë ditë teksa po ecnin nëpër një park, me uniformën e saj të dukshme në klip, duke e lënë Victorian pranë vetes. Ish-Spice Girl tani thuhet se ka frikë të ndajë ndonjë detaj të jetës së tyre private në rrjetet sociale.