Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Music Showbiz

Këngëtarja Cardi B dhe Offset prindër për herë të dytë, çifti jep lajmin në mënyrën më ‘cool’!

Cardi B ka fshehur mjaft mirë një sekret të sajin, ajo është shtatzënë! Reperja zbuloi lajmin ndërsa performonte me burrin e saj Offset dhe grupin e tij Migos të dielën në mbrëmje në “BET Awards”. Pasi treshja përfundoi këngën “Straightenin”, Cardi u bashkua me grupin duke dalë në skenë me një kostum të zi të zbukuruar me gurë dhe ekspozoi barkun e shtatzënisë.

Çifti janë tashmë prindër të një vajze të quajtur Kulture Kiari, e cila mbush 3 vjeç në muajin korrik. Offset, 29 vjeç, është gjithashtu baba i vajzës Kalea, 6, dhe djemve Kody, 6, dhe Jordan, 11, nga marrëdhëniet e mëparshme. Moderatorja Taraji P. Henson tha për skenën e krijuar:

Cardi B dhe Offset, duke na dhënë jetë – literalisht!

https://twitter.com/BETAwards/status/1409307133938651140?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1409307133938651140%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fpeople.com%2Fparents%2Fbet-awards-2021-cardi-b-pregnant-expecting-second-child-offset%2F

Cardi B postoi një foto në llogarinë e saj në “Instagram” duke dhënë lajmin e lumtur që përkoi në të njëjtën kohë me performancën. Ajo dhe Offset u martuan në shtator të vitit 2017. Megjithëse çifti ka pasur uljet dhe ngritjet e tyre, duke përfshirë dhe lajmin për një divorc të mundshëm vjeshtën e kaluar, ata u bashkuan përsëri në muajin nëntor dhe shijuan disa pushime romantik për Ditën e ‘Shën Valentinit’.

Cardi njoftoi shtatzëninë e saj të mëparshme gjithashtu gjatë një paraqitje në televizion drejtpërdrejt, duke zbuluar lajmin gjatë performancës në emisionin “Saturday Night Live” në gusht të vitit 2018.