Celebrities Gossip Showbiz

“Ki besim tek unë…”, Luizi tenton të puthë përsëri Kiarën!

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes. Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjet, dhe janë kthyer në protagonistët e përditshmërisë sonë, duke transmetuar shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve me njëri-tjetrin.

Luizi dhe Kiara po kalojnë kohë shumë me njëri-tjetrin. Teksa ndodheshin në në dhomën e ndenjes, Luizi i afrohet duke tentuar ta puth dhe i kërkon të ketë besim tek ai. Ama dihet se kjo pythje, të cilën mezi po e presin të gjithë as këtë herë nuk ka ndodhur.

Luizi: A ke besim te unë?

Kiara: Jo

Luizi: Pse?

Kiara: Ti vazhdon, s’kam pra.

Luizi: Kurrë mos paç.

Kiara: Se nuk e kontrollon veten.

Luizi: Më ngeli hatri pak.

Gara është shumë e fortë në “BBV” dhe pikërisht nominimi i sotëm është cilësuar si ‘në të njejtin nivel’ sipas banorëve. Por kush do të dalë sot?! Mes Armaldos, Bjordit, Efit dhe Teas, Luizi gjendet mes dy djemve!

Një nga protagonistët e këtij sezoni padiskutim që ka qenë edhe Luiz Ejlli. Shumë i komentuar nga banorët e tjerë të shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Luizi ka patur debate të forta me Tean. Mirëpo, tensionin mes tyre Olta e komenton ndryshe me një deklaratë ditën e sotme që ka ‘trazuar ujërat’.