Celebrities Gossip Showbiz

Sipas Luizit, Armaldo ose Bjordi del sonte nga shtëpia e “BBV”!

Momentalisht ai është spektakli më i ndjekur në Shqipëri, ku banorët kanë transmetuar shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve me njëri-tjetrin. Big Brother Albania Vip është një show televiziv që zhvillohet tërësisht brenda kufijve të një shtëpie, krijuar posaçërisht për personat e famshëm që bëhen pjesë të këtij programi, duke u cilësuar me titullin banorë. Në thelb është një garë midis tyre, qëllimi i së cilës është të jetë një fitues. Të paktën një banor eleminohet çdo javë me anë të një procesi votimi, ku vendimin e merr publiku ose në rastet kur prish rregullat e lojës.

Një garë me shumë emocione të forta, debate e sigurisht edhe çaste të bukura. Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes. Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjet, dhe janë kthyer në protagonistët e përditshmërisë sonë, duke transmetuar shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve me njëri-tjetrin.

Gara është shumë e fortë në “BBV” dhe pikërisht nominimi i sotëm është cilësuar si ‘në të njejtin nivel’ sipas banorëve. Por kush do të dalë sot?! Mes Armaldos, Bjordit, Efit dhe Teas, Luizi gjendet mes dy djemve!

Unë natën e prime mendoja o Efi, o Tea. Sot kam mendim tjetër. Shoh këta dy të tjerët, Bjordi ose Maestro për të dalë. Maestro është parë ndryshe jashtë, është parë sikur një herë me Oltën, një herë me Luizin.