Celebrities Gossip Showbiz

“Kjo është një tradhti”/ Reagimi i Olivia Wilde për puthjen Harry Styles dhe Emily Ratajkowksi!

Videoja e puthjes së Harry Styles dhe EmRatajkowksi është ngulitur në mendjet tona. Pyetja e vërtetë është: Si ndihet Olivia Wilde për takimin me Harry Styles dhe Emily Ratajkowski? Më 25 mars 2023, Daily Mail publikoi një video të këngëtarit “Watermelon Sugar” dhe modeles duke u puthur pas një prej shfaqjeve të tij Love on Tour në Tokio, Japoni.

Videoja u bë menjëherë virale dhe pati disa reagime të mprehta në internet. Edhe John Legend iu desh të reagonte ndaj kësaj, “Duke bërë dope. So dope” iu referua këngës që bëri me JID e cila po luhej në sfondin e videos së makeout. Sipas një burimi për Page Six, nuk po shkon shumë mirë. Burimi i tha faqes së thashethemeve se Olivia mendon se “Kjo është një tradhti”. Ndërkohë, aktorja e Gone Girl po “i lutet asaj për falje”. Burimi anonim i tha faqes së Don’t Worry Darling:

Ajo po qëndron larg kësaj. Ajo është e fokusuar tek fëmijët dhe puna e saj. Ajo nuk dëshiron të bëjë asgjë me këtë rrëmujë.

Një burim tjetër i tha Us Weekly se Olivia “po përpiqet të mos jetë xheloze, sepse edhe ajo po ecën përpara.” Burimi tha gjithashtu se video e grimimit “e mërzit” Wilde.Pas puthjes së Tokios, një burim i tha People se “Harry dhe Emily njihen me njëri-tjetrin”, duke theksuar, “Ata kanë qenë miq për një kohë”.

Burimi i brendshëm gjithashtu vuri në dukje se ajo ishte gjithashtu miqësore me Wilde. Në një video të rishfaqur nga viti 2015, Harry e quajti modelen “dashuria e tij e famshme”. Një burim tjetër i tha Us Weekly “Harry ka qenë gjithmonë shumë i tërhequr nga Emily” dhe është “i emocionuar” për “lidhjen” me të.

Burimet i thanë faqes gjithashtu, “Të gjithë janë të lumtur sepse të dy janë beqarë dhe po shijojnë vërtet romancën e tyre të pakujdesshme”, tha burimi i brendshëm, duke vënë në dukje se “miqtë nuk e dinë” se çfarë i pret marrëdhënies së tyre. Harry dhe Olivia u ndanë në tetor 2022 pasi ishin bashkë për më shumë se dy vjet.

Një burim njerëzish që Love On Tour i Harry-t ndikoi në statusin e marrëdhënies së tyre. “Ai është ende në turne dhe tani po shkon jashtë vendit. Ajo po fokusohet tek fëmijët e saj dhe puna e saj në L.A.”, tha një burim. “Është një vendim shumë miqësor.” Ylli dhe regjisori i Don’t Worry Darling janë ende “miq shumë të ngushtë”.

Megjithatë, karriera dhe jeta e tyre familjare janë në dy vende të ndryshme. “Tani për tani, ata kanë prioritete të ndryshme që po i mbajnë të ndarë,” tha një burim tjetër. Sipas një burimi të brendshëm të cituar në Us Weekly, Olivia ishte “ende shumë e mërzitur për ndarjen” dhe se ajo po përpiqej të “vazhdonte” duke bërë udhëtimin e një vajze. “Olivia mendoi se shkuarja me pushime do ta lejonte atë të dekompresohej,” tha burimi i brendshëm.

Ky mendim u mbështet nga një burim i cituar nga People, i cili tha:

Pushimi ka qenë i vështirë për Olivia. Ata kanë pasur disa probleme, por Olivia mendoi se do t’i kalonin të gjitha. Ajo është e zhgënjyer. Megjithatë, është thjesht një situatë e ndërlikuar.

Që kur u publikua lajmi, njerëzit e afërt me Olivia dhe Harry kanë dhënë arsye për prishjen e marrëdhënies së tyre.Pretendimi kryesor i tabloidit që rrotullohej rreth ish-çiftit ishte se Olivia mashtroi të fejuarin e saj të atëhershëm Jason Sudeikis me Harry-n gjatë xhirimit të projektit të saj të dytë regjisorial.

Të dy filluan të takoheshin në xhirimet e filmit të tyre Don’t Worry Darling ku Olivia drejtoi dhe Harry luajti. Në atë kohë, Olivia ishte ende e fejuar. Olivia dhe ylli Ted Lasso ishin bashkë nga viti 2011 deri në nëntor 2020. Çifti u fejua në vitin 2013 dhe ndajnë dy fëmijë së bashku: Otis, 8 vjeç dhe Daisy, 5 vjeç.