Celebrities Gossip Showbiz

Kristi flet për eleminimin e Armaldos në “BBV Live nga Shtëpia”!

Big Brother VIP Live nga shtëpia në Top Albania Radio rikthehet këtë të diel, emisioni që i dedikohet drejtpërdrejtë personazheve më të komentuar të momentit. Banorët e “Big Brother VIP” do të bëjnë një program të mirëfilltë radiofonik nga shtëpia më e vëzhguar dhe më e famshme në Shqipëri gjatë ditës së sotme, ku Top Albania Radio ka ngritur një studio radiofonike.

Banorët e parë që e nisën programin ditën e sotme ishin Olta, Kiara me të ftuar Kristin dhe Qetsorin. Kiara e ka pyetur Kristin se çfarë mendon për eleminim e Armaldos mbrëmjen e djeshme, pasi ishin të dy bashkë me Luizin në nominim.

Kristi: Më erdhi keq që iku sepse ishte javë e vështirë për atë dhe ky eleminimi i erdhi si surprizë, nuk e mendoi dh u ndje keq…

Kiara: A mend se ndikove keq në largimin e tij?

Kristi: Po mendoj.

Kiara: Kush më shumë ti apo Luizi?

Kristi: Secili kishte ndikimin e vet…

Vajzat e kanë pyetur Qetsorin se përse zgjodhi në fillim të afrohej me Oltën më shumë se me banorët e tjerë dhe ai është përgjigjur.