Celebrities Gossip Showbiz

Kush është vajza misterioze në makinën e Butrint Imerit?

Butrint Imeri është një nga këngëtarët që prej vitesh po shijon një sukses të madh falë projekteve të tij muzikore, të cilat pëlqehen shumë dhe numërojnë miliona klikime.

Ditën e sotme Butrinti ka postuar një video teksa udhëton me makinë me një vajzë misterioze. Asnjëherë më parë këngëtari nuk ka postuar ndonjë vajzë në Instagramin e tij dhe aludimet për të kanë qenë të shumta.
Mos ndoshta Butrinti është në një lidhje me vajzën që shfaqet në video? Apo mos ndoshta mund të jetë pjesë e videoklipit të këngës së tij të re?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TOP ALBANIA RADIO (@topalbania_radio)

E duket se artisti nuk ka ndërmend të ndalet dhe ka paralajmëruar se ka gati ‘bombën’ e radhës, por do ju duhet të prisni dhe pak. Edhe pse Butrinti deri më tani ka publikuar një pjesë nga kënga e re, e cila është pëlqyer shumë dhe është bërë trendi më i ri në Tik Tok, këngëtari ka treguar se pjesa tjetër e këngës është akoma dhe më e bukur aq sa për të ky projekt muzikor do vendosi një rekord i ri.