Celebrities Gossip Showbiz

Kylie Jenner shkëlqen në fotosesionin e fundit, por fansat dyshojnë për përdorimin e photoshop-it!

Kylie Jenner është akuzuar për një dështim të Photoshop-it pasi një pjesë e trupit dukej se kishte ‘humbur’. Ylli i realitetit po promovonte një shtesë të re në koleksionin e saj të kujdesit për lëkurën, teksa ndau disa foto të saj të zjarrta me rroba banjo ngjyrë jelja dhe një palë taka transparente ndërsa pozonte para kamerave duke mbajtur pak livando dhe me një buzëqeshje në fytyrë. Megjithatë, disa fansa që panë fotot u shpërqëndruan nga mungesa e gjurit të Kylie në një foto.

Duke prezantuar koleksionin tonë të ri të livandës. Shumë e fiksuar pas këtyre produkteve thelbësore të kujdesit për veten me injektim të livandës.

Megjithatë, fansat nxituan të vinin në dukje gabimin në foton e plotë, ku njëri shkroi:

Ku janë gjunjët e saj?

Kylie kohët e fundit mirëpriti në botë fëmijën e saj të dytë, por ende nuk e ka shpallur emrin e tij të vërtetë pasi zgjodhi të hiqte emrin Wolf, të cilin ajo dhe Travis Scott fillimisht kishin thënë se e quanin djalin e tyre. Duke postuar në Instagram në mars, Kylie u shkroi miliona ndjekësve të saj:

Emri i djalit tonë nuk është më Wolf. Thjesht doja ta ndaja sepse vazhdoj ta shoh Wolf kudo.

Në një postim të kohëve të fundit për të shënuar Ditën e Nënës, ajo u duk se përbuzte djalin e saj të porsalindur, vetëm duke zgjedhur t’i referohej vajzës Stormi.