Celebrities Gossip Showbiz

Kylie Jenner humb dasmën e Kourtney për të shoqëruar Travis Scott në “Billboard Music Awards 2022”!

Kylie Jenner dukej se i shmangej ditës së dasmës së motrës së saj më të madhe duke shkuar në një shfaqje të çmimeve muzikore, ndërsa Kourtney Kardashian po bënte betimet me Travis Barker.

Ylli 24-vjeçar i realitetit kaloi me krenari në tapetin e kuq të çmimeve të muzikës Billboard të dielën së bashku me të dashurin e saj Travis Scott, me të cilin ka dy fëmijë. Kylie mahniti me fustan argjendi teksa mori pjesë në event, ndërsa vajza e saj 4-vjeçare që ecte në anën e saj dhe Travis dukej elegante.

Ndërsa Kylie po shkëlqente teksa po ecte në tapetin e kuq në Las Vegas, motra e saj më e madhe Kourtney po bënte martesën e saj të parë ndonjëherë në Santa Barbara. 43-vjeçarja bëri betimet ndërsa u martua me yllin e Blink 182, Travis, të dielën, me sa duket pa asnjë nga anëtarët e familjes së saj të pranishëm. Kourtney nuk është martuar kurrë më parë, por ka tre fëmijë me ish të dashurin e saj Scott Disick, me të cilin dilte nga viti 2005 deri në vitin 2015.

Ndërsa babai i dy fëmijëve Travis ishte i martuar më parë me Melissa Kennedy nga viti 2001 deri në 2002 dhe më pas me Shanna Moakler nga 2004 deri në vitin 2008. TMZ raportoi për martesën e Kourtney dhe Travis të dielën, duke zbuluar:

Kourtney Kardashian është një grua e martuar, ajo sapo u martua me Travis Barker, dhe këtë herë, ata janë vërtet burrë dhe grua sipas ligjit.