Celebrities Fashion Gossip Showbiz

Ledjana e Për’puthen na prezanton trendin më të ri të verës!

Ngjyra e bardhë nuk del kurrë nga moda dhe nuk ka si të mungojë në garderobën tuaj. Për më tepër, kjo ngjyrë, këtë verë do të jetë një trend i padiskutueshëm. Ajo mund të vishet nga mëngjesi, me një palë sandale të rehatshme, e deri në daljet e mbrëmjes me një palë këpucë me taka.

Ajo që na e prezanton këtë trend të verës, është Ledjana e Për’puthen, e cila njihet për veshjet e saj plot stil dhe risi.

Në postimin e saj të fundit në Instagram, Ledjana mban veshur një palë pantallona të bardha, e një bluzë të së njëjtës ngjyrë, dhe duket si një yll i vërtetë.

https://www.instagram.com/p/COIjstkDm5X/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Rikujtojmë së Ledjana ka postuar edhe herë të tjera foto e veshur në të bardha. Ja disa nga sugjerimet e saj:

 

Jumpsuit i bardhë i ngjitur pas trupit i cili trego linjat tuaja perfekte

 

https://www.instagram.com/p/CNS–Ixj2Fp/?utm_source=ig_web_copy_link

Fustan i bardhë me mëngë të gjata i kombinuar me sandale me rripa të hollë

 

https://www.instagram.com/p/CNcql7GD6lt/?utm_source=ig_web_copy_link

Kostum tejet i bardhë i cili nxjerr në pah sa anën tuaj joshëse, aq edhe atë klasike

 

https://www.instagram.com/p/CKea580jmc-/?utm_source=ig_web_copy_link

Fund dhe bluze të kombinuara me njëra tjetrën dhe thonj të lyer të bardhë

 

https://www.instagram.com/p/CKosg_ODUkK/?utm_source=ig_web_copy_link