Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Health & Beauty

Make up-i i këtyre vajzave është frymëzuar nga këto yje të famshëm!

Grimi luan një rol të madh në jetën tonë. Për disa, kjo është një rutinë e përditshme që ata duhet të bëjnë, ndërsa për të tjerët, është një mënyrë për ta bërë jetën e tyre më interesante dhe për të përmirësuar gjendjen e tyre shpirtërore. Çdokush mund të jetë burim frymëzimi, nga Megan Fox te David Bowie.

Plakja është një proces i bukur. Ne bëhemi më të mençur dhe mësojmë të duam rrudhat tona të reja dhe flokët gri sikur të kishin qenë gjithmonë pjesë e pandashme e jona. Por ndonjëherë në rininë tonë, është e vështirë të imagjinosh se si do të dukemi kur të plakemi.

Ndërkaq, ja se ku e morën frymëzimin këto gra për pamjen e tyre:

Kjo pamje u frymëzua nga bukuroshja Megan Fox.

Unë u frymëzova nga kjo foto e Marilyn Monroe.

E frymëzuar nga Twiggy.

Një pamje kozmetike e inspiruar nga Alexa Demie.

Një pamje e frymëzuar nga Kali Uchis.

E frymëzuar nga Boy George.

Grim i frymëzuar nga Harley Quinn.

Frymëzuar nga Naomi Smalls.

Look i frymëzuar nga Lili Reinhart.

Make up i frymëzuar nga Kerry Washington.