Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Health & Beauty

Nëse nuk i kishit imagjinuar ndonjëherë, këta të famshëm do të duken kështu kur të plaken!

Plakja është një proces i bukur. Ne bëhemi më të mençur dhe mësojmë të duam rrudhat tona të reja dhe flokët gri sikur të kishin qenë gjithmonë pjesë e pandashme e jona. Por ndonjëherë në rininë tonë, është e vështirë të imagjinosh se si do të dukemi kur të plakemi.

Edhe pse pamja jonë fizike varet nga gjenet tona dhe jo nga karakteristikat tona personale, ka ende pjesë të trupit që mund të zbulojnë shumë për karakterin. Disa hulumtime kanë treguar se gjenetika mund të përcaktojë shumë gjëra në lidhje me të ardhmen tonë dhe se si i shikojmë gjërat.

Ne imagjinojmë se plakja nuk ndryshon as për të famshmit si Harry Styles dhe Zendaya. Jeni kurioz të dini se si do të dukeshin këto yje pas shumë viteve? Hidhini një sy:

Harry Styles.

Billie Eilish.

Zendaya.

 Kylie Jenner.

 Ariana Grande.

 Ansel Elgort.

Dua Lipa.

Shawn Mendes.

Hailey Bieber.

Tom Holland.

Ju rikujtojmë, se nëse keni menduar se i keni parë të gjitha trend-et e reja të flokëve, mendohu përsëri sepse ne tani do ju prezantojmë modelin më të ri i cili i ka fiksuar të gjithë. Është një formë unike për të lyer flokët në mënyrë që të duket si rrobat “tie-dye”, me vija dhe forma asimetrike.