Celebrities Film & Tv Showbiz

“Më kafsho më fort…”/Së bashku në shtrat, Ilnisa provokon Meritonin!

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi kanë kaluar mbrëmë pak kohë vetëm me njëri-tjetrin, larg zhurmës dhe debateve. Ata kanë kaluar momente pranë në të njëjtin shtrat ku nuk kanë munguar as ngacmimet e provokimet. “Më kafsho më fort”, i thotë Ilnisa, Meritonit ndërsa ai mundohet t’i lërë një shenjë në dorë.

Meriton: Të të ha unë ty? Po të ha këtu… Ku të të ha tjetër?

Ilnisa: Më kafsho më fort!

Meriton: Do të të lë shenjë.

Ilnisa: Më fort…

Dyshja janë çifti i parë që u krijua në shtëpinë e “Big Brother VIP” për këtë edicion. Ditët mes tyre pas spektaklit që shkoi u panë shumë të ftohta, për shkak të një takimi që pati Meritoni me vëllain e tij i cili ndër reshta tha se gjithçka që ai po bën është në kuadër të lojës ndërsa theksoi se nuk do donte të takonte asnjë person tjetër përveç tij. Ilnisa nuk e përjetoi shumë mirë emocionalisht injorimin që i bëri vëllai i Meritoni, megjithatë duket se mërzitja ka kaluar shumë shpejt, përderisa çifti po kalojnë gjithmonë e më shumë momente bashkë në shtëpinë më të famshme.