Celebrities Film & Tv Showbiz

Pas dasmës në shtëpinë e BBV, Meritoni i dhuron një puthje pasionante Ilnisës!

Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm. Dinamikat në shtëpinë e “Big Brother VIP” ndryshojnë në çdo moment.

Banorët të cilët kanë nisur këtë rrugëtim jo vetëm që kanë filluar të krijojnë aleancat e para por kanë arritur edhe të kenë ‘territorin’ e tyre dhe të tregojnë se si ata kanë zgjedhur ta luajnë lojën. Brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri ka pasur shumë momente të bukura mes tyre.

Së fundmi dasma e Ilnisës dhe Meritonit, e para për Big Brother VIP3, është shoqëruar me debate të shumta mes banorëve. Meritoni puthi Ilnisën gjatë ‘Prime’-t të sotëm, për herë të parë pas dasmës që ata të dy realizuan. Banori i Big Brother VIP u ngrit pas transmetimit të klipit dhe në prani të banorëve i dhuroi puthjen Ilnisës.

Nga ana tjetër banorët janë treguar mosbesues për marrëdhënien që Ilnisa dhe meritoni po krijojnë.

Romeo: Ne momentin që ngre dorën për Bardhin dhe unë në votimin e dytë shoh që ka qejf Meritoni, dhe në momentin që mua më përdoret dora e ngritur dhe më futen në konflikte të panevojshëm. Unë mendoj që ata të dy pëlqehen.

Juli: E quajta dasmën shumë zhurmë për asgjë sepse puthja e vërtetë u dha tani dhe jo atje. Unë i thash banorëve që po e mendoj sërish për tu marrë pjesë, se si mu duk.

Vesa: Unë nuk u ftova dhe nuk kisha dëshirë. Por muzika më pëlqyer më së shumti

Fationi: Meritoni mbajti inatin dhe kur foli ashtu me Vesën nuk më pëlqeu. (Flet Meritoni) O kaseta rri rehat. Flasim me radhë. Unë respektova Vesën sepse ishte e poshtër nga ana e Meritonit dhe më erdhi natyrshëm që të rrija me Vesën.