Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Fashion Showbiz

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly kanë zbuluar sekretin se si t’i mahnisin të gjithë!

Nëse jeni kuriozë të shikoni se si dy zogjtë e dashuruar Megan Fox dhe Machine Gun Kelly arrijnë që të kombinohen jashtëzakonisht bukur me njëri-tjetrin, atëherë ja ku janë. Dyshja e njohur kanë filluar të takohen me njëri-tjetrin që nga pranvera e vitit 2020 dhe që prej atëherë ata kanë qenë të pandashëm nga njëri-tjetri.

Stili i tyre dhe mënyra e veshjes gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes dhe kjo për arsyen se ata janë kombinuar si dy binjakë me veshjet e tyre. Kanë ditur gjithmonë që të përshtaten me njëri-tjetrin në një mënyrë shumë të veçantë. Një stil unik, perfekt dhe sinkron. Hidhini një sy kombinimeve të tyre:

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Megan Fox and Machine Gun Kelly

10

Çifti simpatik aq shumë janë bërë për njëri-tjetrin sa po qarkullon gjithandej lajmi se ata janë fejuar me njëri-tjetrin. Bukuroshja u fotografua me një unazë në gisht teksa shihte reperin në prova për “MTV Video Music Awards 2021”.