Celebrities Gossip Showbiz

Megan Fox shtatzënë?! Dedikimi i Machine Gun Kelly nxit dyshimin e fansave!

Machine Gun Kelly ka ndezur spekulime se Megan Fox është shtatzënë teksa i ka kushtuar një këngë të fejuarës së tij dhe fëmijës së tyre të palindur. Muzikanti 32-vjeçar  është në lidhje me Megan që nga maji i vitit 2020 dhe çifti njoftoi fejesën e tyre në janar të këtij viti. Por tani fansat janë të bindur se dyshja do të bëhen prindër të një fëmije së bashku, si dhe do të martohen në muajin e ardhshëm.

MGK nxiti dyshimet kur u ngjit në skenë për të performuar në Billboard Music Awards në Las Vegas të dielën mbrëma, me ngjarjen që transmetohej nga MGM Grand Garden Arena. Muzikanti luajti këngën e tij Twin Flame dhe ia dedikoi Megan, të cilën ai e quajti gruan e tij, megjithëse besohet se janë vetëm të fejuar, dhe fëmijës së tyre të ardhshëm. MGK tha:

Unë e shkrova këtë këngë për gruan time.

Dhe më pas ai shtoi:

Dhe kjo është për fëmijën tonë të palindur.

Me artistin që shkaktoi konfuzionin, një anëtar i audiencës tha:

Njerëzit në audiencë u kthyen nga njëri-tjetri të hutuar dhe thanë: “Gruaja?”

Vetëm javën e kaluar, MGK la të kuptohet se ai dhe Megan mund të arratiseshin për t’u martuar pas fejesës së tyre në fillim të vitit.