Celebrities Gossip Showbiz

Miley Cyrus zbulon pak nga videoklipi i këngës së re!

Miley Cyrus zbuloi pak nga video e re muzikore për këngën e saj të radhës, “Jaded”, në një foto të mrekullueshme të shpërndarë në Instagram të premten. Këngëtarja, 30 vjeçe, kishte veshur rroba banjo ari dhe qëndronte buzë pishinës. Këngëtarja e “When I Look at You”, pozoi me krahët lart, duke mbajtur flokët prapa. Palmat rrethonin oborrin dhe oqeani shkëlqente nga larg. Ajo shkroi:

Ti theve zemrën tënde, por nuk do ta thoje kurrë këtë.

Miley e modifikoi titullin e postimit, i cili fillimisht ishte një tekst nga “Jaded”:

Shkuam në ferr, por nuk u kthyem më.

“Jaded” është kënga e dytë i albumit të saj të fundit “Endless Summer Vacation”. Në këngë, krijuesja e hitit “Wrecking Ball” këndon për keqardhjen dhe mundësitë e humbura që ndjen sepse partneri i saj ishte i lodhur. Fansat kanë spekuluar se kënga ka të bëjë me ish-bashkëshortin e saj Liam Hemsworth, 33 vjeç, si hiti i saj i mrekullueshëm “Flowers”.

Ajo publikoi “Flowers”, rastësisht, në ditëlindjen e 33-të të Hemsworth. Kënga së fundmi u bë kënga më e shpejtë që ka arritur një miliardë transmetime në Spotify dhe Miley postoi në Instagram për të falënderuar fansat e saj.