Celebrities Gossip Showbiz

Mos ndoshta Khloe Kardashian ka marrë lule nga ish-partneri Tristan Thompson?!

Fansat e vëmendshëm kanë gërmuar pak në postimet e fundit të Khloe Kardashian dhe kanë ndezur spekulime që ish i dashuri i saj Tristan Thompson i dërgoi lule për ditëlindjen e saj të 38-të.

Khloe postoi në Instagram të enjten për të ndarë fotot e buqetave luksoze që i ishin dërguar për ditën e saj të madhe. Ndërsa ajo kishte etiketuar miqtë në një sërë lulesh të bukura, një ndjekës vuri re se ajo la një postim pa etiketim. Ndërkohë një fans shkroi:

Prisni… disa nga ju po më dërgoni pamje nga ekrani që mund ta shihni se ajo ka etiketuar Tristan Thompson? Nën emrin e saj? Nuk e kam këtë funksion në Instagram dhe gjithashtu… Tristan?

Ndryshe nga fotot e tjera ku ka shpërthyer mbi dërguesit, ajo ka shkruar vetëm “Faleminderit”. Përpara stuhisë së fotove me lule, Khloe shkroi:

Vendosa të bëja një udhëtim për ditëlindje me disa nga motrat e mia dhe fëmijët tanë. Kur u ktheva, kisha kaq shumë lule për ditëlindjen që më prisnin. Jam shumë mirënjohëse dhe e bekuar! U ktheva në shtëpi për shfaqjen më magjike të bukurisë.

Khloe mbushi 38 vjeç më 27 qershor dhe festoi momentin historik me disa lule magjike të ngjyrave të ndryshme.