Celebrities Gossip Showbiz

Në vetëm pak ditë, Bella Hadid rrëmben vëmendjen për herë të dytë!

Ajo ka qenë shumë e kërkuar gjatë Javës së Modës në Paris, së bashku me motrën e saj supermodele Gigi. Dhe Bella Hadid, 25, sigurisht që tërhoqi vëmendjen kur doli në pasarelë për Stella McCartney, duke shkuar ‘topless’. Bella dukej e pabesueshme teksa modelonte veshjen mbresëlënëse.

Ajo i shtoi disa centimetra gjatësisë së saj me një palë taka të larta me rrjetë teksa ecte në pasarelë. Flokët i binin në shpinë, ndërsa ajo kishte një fytyrë të freskët me grim mahnitës. Motra e saj më e madhe Gigi u fotografua gjithashtu në shfaqje, por ajo kishte veshur diçka ndryshe, pantallona lëkure vegane me një xhaketë të përshtatshme.

Ajo e ngriti lartësinë e saj me një palë taka të larta ngjyrë kafe të stolisur me topa argjendi dhe mbante në dorë një çantë ngjyrë kafe të ngjashme. Flokët e saj bionde u drejtuan dhe i binin mbi supe, ndërsa ajo zgjodhi një gamë neutrale grimi për të treguar bukurinë e saj natyrale.

Bella më vonë shkëlqeu në një tjetër veshje të pabesueshme, e përbërë nga një jelek i zi i prerë, i cili shfaqte në mënyrë perfekte barkun e saj të sheshtë. Ajo e veshi atë me një palë pantallona të zeza të ulëta, me prerje anash dhe zbukurime diamanti për një dozë shkëlqimi.