Celebrities Gossip Showbiz

Nicola Peltz flet si rrallëherë për raportin mes saj dhe Victoria Beckham!

Nicola Peltz ka pohuar se vjehrra e saj Victoria Beckham e kishte boshatisur atë për ditë të tëra pasi i ofroi të dizajnonte fustanin e saj të nusërisë, përpara se të hidhte në erë planet e nuses dhe të thoshte se studioja e saj nuk mund ta bënte fustanin.

Trashëgimtarja, 27 vjeçe, kishte veshur një fustan mahnitës të Valentino kur u martua me Brooklyn Beckham, 23 vjeç, në prill, megjithatë ajo pretendon se plani fillestar ishte që ajo të vishte një fustan të krijuar posaçërisht nga nëna e tij Victoria.

E sapomartuara Nicola tha se ishte e emocionuar për mundësinë e veshjes së një fustani të dizenjuar nga Victoria, megjithatë disa ditë përpara ajo do të telefononte të thoshte se nuk do ta bënte fustanin për ditën e saj të madhe.

Lajmi shkatërrues e la Nicola të hutuar, pasi stilistja e saj Leslie Fremar dhe nëna Claudia ishin gjithashtu të vendosura t’i bashkoheshin ekipit të ëndrrave të dizajnit. Plani u rrëzua në një telefonatë midis nënës së Nicola dhe Victoria.

Në një intervistë me Grazia USA, 27-vjeçarja zbuloi:

Ne u lidhëm për të filluar dizajnimin e fustanit dhe më pas kaluan disa ditë dhe unë nuk dëgjova asgjë. Victoria thirri mamanë time dhe tha se atelieja e saj nuk mund t’ia dilte.

Brooklyn, e bëri të qartë pozicionin e tij në mes të grindjes familjare, duke i thënë publikimit se Nicola është përparësia e tij numër një dhe se ata e kanë 100 përqind mbështetjen e njëri-tjetrit.