Celebrities Gossip Showbiz

Një tufë me para, Loredana ka disa fjalë për të thënë me postimin e fundit!

Loredana është ndër reperet më në zë dhe të suksesshme të momentit. Këngët e saj padyshim që brenda pak orësh numërojnë miliona klikime dhe rezultojnë shumë të pëlqyera. Reperja shpesh ndan momente nga jeta e saj personale duke nisur që nga postimet me vajzën dhe nga përditshmëria e saj.

Lori është mjaft e angazhuar me koncerte të shumta dhe kjo gjë padyshim që ndikon edhe në anën financiare, jo vetëm të saj, por të të gjithë artistëve. E padyshim që këto përfitime ashtu si shumë momente nga përditshmëria e saj, bukuroshja ka zgjedhur t’i ndajë në rrjete sociale. Teksa vetëm pak më parë me anë të një Instastory, artistja ka postuar një foto ku tregon një tufë të madhe me para. Gjithashtu në foto reperja shkruan:

ndaloni së shfaquri paratë tuaja në Instagram

 

Loredana shpesh poston foto nga përditshmëria e saj dhe njihet për një nga vajzat më të forta dhe të guximshme të showbizit shqiptar. Ditën e sotme Lori ka postuar një foto mjaft të guximshme le të themi, pasi ndër të paktat personazhe Vip ka guxuar që të postojë një foto të saj pa makeup dhe pa filtra dhe të tregojë çdo akne të mundshme në fytyrën e saj. Reperja nuk ka dashur të shkruaj asgjë krahas fotos, por kuptohet se ajo nuk e problem të tregohet trasparente rreth kësaj teme dhe kjo është diçka shumë për u vlerësuar për Lorin.