Celebrities Gossip Showbiz

Nuk pritej, Dafina Zeqiri dhe Mozzik së shpejti me një surprizë për fansat!

Dafina Zeqiri është një nga divat e muzikës shqiptare që padyshim sjell shumë hite e ndër vite ka vazhduar të sjellë projekte shumë të veçanta. Duket se këtë sezon veror Dafina ka ‘hequr dorë’ nga këngët ritmike dhe po publikon vetëm projekte që i dedikohen dashurisë.

E duket se si dhe shumë artistë të tjerë edhe për Dafinën pushimet kanë mbaruar dhe këngëtarja ka nisur nga puna. E duket se kemi surpriza, pasi për herë të parë Dafina dhe Mozzik do të vijnë me një bashkëpunim muzikor, i cili mezi po pritet nga fansat.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

Prej disa ditësh Dafina ka treguar se po shijon pushimet e saj. Gjatë këttre pushime fotot me partnerin e saj kanë qenë të shumta e ditën e sotme këngëtarja ka tërhequr akoma më shumë vëmendjen. Kjo për shkak të një fotoje të postuar me të dashurin e saj, Kreshnik Gjergji.