Celebrities Gossip Showbiz

Pa të brendshme, Erjola Doçi tregon në Tapetin e Kuq se kush e ka tradhëtuar!

Top Albania Radio vjen live në Tapetin e Kuq në natën finale të “BBV”. Me intervista, foto dhe çdo detaj tjetër që të sigurohemi që të mos humbisni asgjë. Me Albana Ruçi që do të raportojë çdo ndodhi gjatë këtij eventi dhe në transmetim live në valët e Top Albania Radios me Elona Duron dhe Eni Shehun, kjo natë nuk duhet humbur.

E pyetur nga Albana Ruçi në Big Brother VIP – LIVE nga Tapeti i Kuq, Erjola Doçi për të dhënë një koment për 5 finalistët, ajo u shpreh:

Të brendshmet çfarë janë? Është pa të brendshme

Nje linjë re ahahaha

E ke takuar Gracianon?

E jo nuk kemi patur kontakt që pas daljes

Do e lije Ronaldo Sharkën për një emision me Gracianon

Ronaldon nuk e lë për njeri se ai nuk më tradhëtoi gjatë kohës kur isha në BBV , po për sa i përket situatës me Granciaon ja lë kohës

A të ka tradhëtuar njeri gjatë kohës brenda?

Akoma nuk i kam parë, por jo vetëm dashuri më kanë dhënë, motër isha single nuk më tradhëtonte

Kush mendon se fiton sonte?

E kam shprehur që dua të fitojë Juli, shikoj Heidin në vend të 5, Meritonin në vend të 4, Romeon të 3, Eglën të  2 dhe Juli fiton