Celebrities Film & Tv Gossip Showbiz

Pas divorcit, Sophie Turner fotografohet duke u puthur me aktorin e njohur për xhirimet e serialit të ri!

Sophie Turner, e njohur për rolin e saj si Sansa Stark në “Game of Thrones”, u fotografua duke puthur në buzë kolegun e saj, Frank Dillane, në një plazh në Spanjë këtë javë. Megjithatë, kjo nuk është një lëvizje e papritur për Turnerin pasi të dy po interpretojnë vetëm rolet e tyre si burrë e grua në serialin televiziv britanik, “Joan”.

Turner luan personazhin kryesor, Joan Hannington, e cila ishte një hajdute famëkeqe bizhuterish në Londër gjatë viteve 1980. Aktorja u pa duke bërë një pushim të vogël në xhirime në fillim të kësaj jave, duke shënuar daljen e saj të parë që nga lajmet për divorcin e saj nga Joe Jonas.

Ndarja mes Turner dhe Jonas ka ardhur për shkak stilit të tyre të ndryshëm të jetesës, sipas burimeve. Jonas bëri kërkesë për divorc javën e kaluar, duke kërkuar kujdestarinë e përbashkët të dy vajzave të tyre të vogla. Është raportuar se ai pa diçka që e bëri të kuptonte se marrëdhënia e tyre kishte marrë fund. Pavarësisht procedurave të divorcit, Turner duket se po fokusohet në punën e saj dhe po bën një performancë mjaft të mirë. Bazuar në skenën që po filmohet në plazh me Dillane. Nuk është e pazakontë që aktorët të puthen me aktorët e tjerë si pjesë e punës së tyre. Në fakt, është një gjë e zakonshme në Hollywood dhe në botën e kinematografisë. Turner thjesht po bën punën e saj dhe po bën një performancë të mirë për ata që e ndjekin dhe e mbështesin.

Sa i përket jetës së saj personale, Turner ka qenë gjithmonë relativisht private, por ajo ka folur për betejat e saj me shëndetin mendor në të kaluarën. Në një intervistë me Dr. Phil, ajo zbuloi se vuante nga depresioni dhe kishte menduar vetëvrasjen.