Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Prisni pak! Çfarë po ndodh mes Encës dhe Beartit?

Në foton e postuar para pak ditëve nga vetë Enca ku shfaqej përqafuar me një mashkull pati mjaft komente. Mesa duket, dyshimet e ndjekësve se mashkulli krah këngëtares ishte Bearti ish- konkurrenti i “Për’puthen” janë të vërteta.

Pak orë më parë, Enca publikoi në Instastory një foto të Beartit ku shfaqet gjysmë i zhveshur duke pirë shampanjë në një dhomë.

Dyshja është parë gjithashtu edhe në xhirime së bashku. Mesa duket, Bearti do të jetë pjesë e klipit më të ri të këngëtares të quajtur “Rakia”.

Megjithatë afrimiteti mes tyre duket qartë. A është me të vërtetë vetëm një marrëdhënie profesionale apo ka diçka më shumë mes tyre?