Celebrities Gossip Showbiz

Romanca e tyre mori fund, por Cher kujdeset ende për ish-in e saj!

Cher po feston sot ditëlindjen e saj të 77-të, dhe pavarësisht se së fundmi është bërë sërish beqare, miqtë e yllit zbulojnë se ajo mund ta kalojë ende ditën e saj të madhe me dikë të veçantë. Këngëtarja e “I If I Could Turn Back Time” u nda nga Alexander ‘AE’ Edwards, i cili është gati katër dekada më i ri, vetëm javë më parë, por miqtë thonë se dyshja kanë ende ndjenja të forta për njëri-tjetrin.

Një burim i afërt me yllin thotë për DailyMail.com që ikona 77-vjeçare ka pasur një lidhje me 37-vjeçarin AE duke ndezur thashethemet për një ribashkim të mundshëm. “Cher ndryshon mendje çdo minutë”, tregon një burim. Burimi shpjegoi:

Ajo në të vërtetë kujdeset për AE dhe tani që është më afër fëmijëve të saj, ajo dëshiron më shumë stabilitet në jetën e saj. Edhe pse tani për tani nuk është e mundur, askush në rrethin e saj të ngushtë nuk do të habitej nëse i shihte sërish bashkë.

Duket se do të jetë e qetë për Cher-in kur bëhet fjalë për planet e saj të ditëlindjes, megjithëse mbetet e paqartë nëse AE do të marrë pjesë në argëtim. Burimi shton për festimet e ardhshme:

Dizajnerja e saj më e mirë e bizhuterive dhe qirinjve Loree Rodkin ka shpresuar të organizojë një festë private me disa nga miqtë më të ngushtë të Cher-it, fëmijët e saj tani, motrën e saj Georganne LaPiere dhe burrin e saj dhe miq të ndryshëm që ajo i ka pasur përgjithmonë.