Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Gossip Showbiz

Sapo na bekoi ditën! Hidhini një sy Dua Lipa-s duke kërcyer valle shqiptare…

Prej disa ditësh tanimë këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa ndodhet më pushime në Shqipëri teksa po shijon bregdetin tonë së bashku me të dashurin dhe familjen e saj. Artistja e njohur ka publikuar shumë foto në rrjetin e saj social. Instagram nga këto pushime duke vizituar vende turistike të Shqipërisë dhe duke u krenuar e duke i treguar të gjithë botës bukuritë e rivierës shqiptare.

Së fundmi, 25-vjeçarja ka bërë një sërë postimesh në Instagram, ku ndër të tjera ka hedhur një video, ku shfaqet duke kërcyer valle tradicionale shqiptare. Nën ritmet e një kënge popullore të kënduar nga Remzie Osmani, Lipa mund të shihet me gotë mbi kokë, teksa vallëzon me shaminë në dorë. Në diçiturën e videos, Dua shkroi:

Më trego se je shqiptar, pa më treguar se je shqiptar.