Celebrities Gossip Showbiz

Si rrallëherë, Harry Styles shprehet për romancën e tij me Olivia Wilde!

Fansat që shpresonin për një shfaqje të dashur ​​mes Harry Styles dhe Olivia Wilde në premierën e shumëpërfolur të “Don’t Worry, Darling” u zhgënjyen. Çifti privat i mbajti gjërat rreptësisht profesionale teksa kaluan në tapetin e kuq në Festivalin e Filmit në Venecia në fillim të kësaj jave dhe as nuk qëndruan pranë njëri-tjetrit apo u ulën së bashku në shfaqje.

Harry, 28, luan si bashkëshorti i Florence Pugh në ekran në filmin e ardhshëm, regjisorja dhe producentja e të cilit është partnerja e tij tani Olivia, 38, të cilën e takoi duke punuar në film.

Këngëtari dhe regjisorja u panë të afërt në janar të vitit 2021 dhe që nga ajo kohë janë parë shpesh në takime, megjithëse ata kurrë nuk kanë folur publikisht për romancën e tyre. Harry në një intervistë e fundit me Rolling Stone foli se ai kurrë nuk kishte qenë publikisht me askënd.

Nëse dikush ju bën një foto me dikë, kjo nuk do të thotë që ju po zgjidhni të keni një marrëdhënie publike apo diçka tjetër.

Të hënën në mbrëmje, Harry me sa duket shmangu qëndrimin pranë të dashurës Olivia në tapetin e kuq. Në një video tashmë virale, këngëtari u pa duke refuzuar me mirësjellje kërkesën e një anëtari të ekipit të Olivia-s për të ndërruar pozicionin me kolegët e tij për të qëndruar pranë saj.