Celebrities Gossip Love & Sex Showbiz

Teksa Tom Brady feston i vetëm, Gisele Bundchen jep mesazhe për familjen dhe festat!

Që kur Tom Brady dhe Gisele Bundchen u divorcuan, supermodelja braziliane vendosi të shkonte në një udhëtim në Kosta Rika, u pa në shoqërinë e një burri tjetër dhe tani po kalon pushimet në vendlindje. Ndërkohë, Brady po përjeton sezonin e tij më të keq në NFL, me Tampa Bay Buccaneers të cilët rrezikojnë të jenë jashtë Playoffs për shkak të joefektivitetit të tyre fyes, përveçse kalojnë natën e Krishtlindjeve vetëm në një dhomë hoteli për herë të parë.

Siç bëjnë zakonisht disa personazhe të famshëm në ditën e Krishtlindjeve, duke postuar në rrjetet e tyre sociale mesazhet e urimeve të tyre, Gisele nuk mbeti mbrapa dhe postoi në InstaStory-n e saj në Instagram një mesazh në të cilin, uronte familjet. Me një foto të dhomës së saj të ndenjes dhe pemës së saj të madhe të Krishtlindjes, ajo shkroi:

Ju uroj ju dhe familjet tuaja Gëzuar Krishtlindjet! 

Mesazhi, i thjeshtë dhe i drejtpërdrejtë, u bë viral në rrjetet sociale më së shumti sepse janë Krishtlindjet e para që Gisele kalon pa ish-bashkëshortin e saj Brady, i cili e kaloi natën e Krishtlindjeve vetëm, në një dhomë hoteli, ku u fokusua para ndeshjes së kësaj të diele. Në një podcast të fundit, Brady u shpreh se:

Do të jetë një përvojë e re që nuk e kam pasur kurrë më parë, me të cilën do të mësoj të përballem. Dhe unë mendoj se kjo është ajo që ka të bëjë me jetën.

Pak ditë më parë, Gisele postoi në llogarinë e saj në Instagram se po kalonte shumë bukur në Brazil, me një imazh ku mburret me motin e mirë dhe sa e qetë dhe e kënaqur duket, në ndryshim nga ish-bashkëshorti i saj i famshëm, i cili. shihet çdo ditë më i frustruar në fushë.