Celebrities Gossip Showbiz

U përplas nga një borëpastruese, përkeqësohet gjendja shëndetësore e aktorit Jeremy Renner!

Aksidenti i rëndë i aktorit të njohur Jeremy Renner është përfolur më shumë se çdo tjetër këto ditë. 52-vjeçari u përplas nga një borëpastruese në ditën e Vitit të Ri teksa u përpoq të çlironte një anëtar të familjes të bllokuar nga bora që mbulonte fermën e tij. Ylli i ‘Marvel’ që nga 1 janari është në spital. Ai pësoi lëndime të rënda dhe iu nënshtrua një operacioni.

Një burim i afërt me “Hawkeye” tha për Radar Online se gjendja e tij është më e keqe se sa është zbuluar publikisht.

Është shumë më keq nga sa mendoni. Jeremy e di mirë faktin se ai pothuajse vdiq atje. Çështja është se dëmtimi i gjoksit të tij ishte aq i rëndë sa duhej të riparohej me operacion.

I njëjti burim më pas ndau informacione rreth operacioneve që i është nënshtruar aktorit, duke thënë:

Deri më tani, ai ka pasur dy operacione dhe ka të ngjarë të ketë nevojë për më shumë në javët e ardhshme në këmbën e tij. Mjekët priren t’i lënë hapësirë ​​kirurgjisë për të lënë kohë për të filluar procesin e shërimit natyror të trupit dhe kjo është ajo që po ndodh këtu.