Celebrities Gossip Showbiz

Vajza e Beyonce, Blue Ivy, pranon Grammy me babanë Jay-Z!

Vajza e Beyonce dhe Jay-Z, Blue Ivy, dukej identike me mamanë e saj teksa u shfaq përkrah babait të saj në Grammy. 12-vjeçarja dukej bukur me një fustan kremi të stilit klasik teksa pozonte me babain e saj. Ajo e përshtati veshjen e saj me një palë çizme të bardha me platformë dhe një çantë të bardhë.

Ajo qëndroi me krenari pranë Jay-Z ndërsa ai pranoi çmimin e tij Global Impact dhe përdori kohën e fjalimit për të mbrojtur gruan e tij. Në një fjalim të gjatë, ai vuri në dukje faktin tronditës se Bey nuk e ka fituar kurrë albumin e vitit, pavarësisht nga shumë vlerësime të tjera. Reperi i njohur ka qëndruar pranë vajzës së tij teksa ka parë turmën. Ai e filloi fjalimin e tij duke thënë:

Mendoni për këtë. Shumica e Grammy-ve, nuk kanë fituar kurrë albumin e vitit… Disa prej jush do të shkojnë në shtëpi sonte dhe do të ndjehen sikur ju kanë grabitur, disa prej jush mund të grabiten. Disa prej jush nuk bëj pjesë në kategorinë… Tani, kur nervozohem, them të vërtetën. Por jashtë kësaj, jashtë kësaj, ne duhet të vazhdojmë të shfaqemi.

Jay-Z më pas u largua shpejt nga shfaqja e çmimit. Ai zgjati dorën për të mbajtur dorën e vajzës së tij ndërsa vazhdoi, duke thënë:

Dhe harro çmimet Grammy për një sekondë, pikërisht në jetë pasi vajza ime ulet dhe më shikon po aq nervoze sa unë. Vetëm në jetë, duhet të vazhdosh të tregosh lart, thjesht vazhdo të shfaqesh. Harroji Grammy-t që duhet të vazhdosh të paraqitesh derisa të të japin të gjitha ato vlerësime që meriton. Derisa të të quajnë gjeni.