Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Fashion

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë!

Festivali i Filmit në Kanë ka filluar e bashkë me të edhe emocionet që përcjell ky festival. Ngjarja legjendare është rikthyer, duke sjellë shkëlqim, magjepsje dhe modë përsëri në Jug të Francës. Dhe ndërsa ne mund të mos jemi në gjendje të shohim filmat e zhurmshëm që shfaqen në festival, ne mund të shijojmë modën nga tapeti i kuq.

Ky vit duket se ka të bëjë me tonet e ndritshme dhe fytyrat e pastra. Pjesë e ngjarjes ishte edhe modelja e njohur Bella Hadid, e cila doli në tapetin e kuq për shfaqjen e filmit “Annette” në një fustan bardh e zi, i detajuar me një nga trend-et kryesore të kësaj vere.

Për më shumë, ju njohim me disa nga veshjet më të bukura të këtij festivali të yjeve tuaj të preferuar:

Bella Hadid

Jessica Chastain

Maggie Gyllenhaal

Candice Swanepoel

Jodie Foster

Helen Mirren

Elisa Sednaoui Dellal

Lou Doillon

Elena Lenina

Kat Graham

Mélanie Thierry

Andie MacDowell

Carla Bruni

Izabel Goulart

Nataly Osmann