Celebrities Gossip Love & Sex Showbiz

Zbulohet arsyeja se pse Taylor Swift dhe partneri i saj duan që lidhja e tyre të jetë sa më private!

Së fundmi Joe Alwyn ka vendosur të flasë pak më shumë për marrëdhënien e tij me Taylor Swift. Ndërsa po zhvillonte një intervistë këtë javë me Elle, aktori britanik, 31 vjeç, shpjegoi arsyetimin e mbajtjes shumë private të detajeve të jetës së tij dhe të dashurisë. Alwyn bëri të ditur për median se:

Nuk është në të vërtetë ajo, është më shumë një përgjigje ndaj diçkaje tjetër, unë dua të jem i ruajtur dhe mjaft privat. Ne jetojmë në një kulturë që është gjithnjë e më ndërhyrëse, sa më shumë të jepni dhe të shfaqni , sinqerisht, edhe nëse nuk e jepni diçka do të merret.

Swift, filloi të takohej me aktorin e “Boy Erased” në vitin 2016. Një burim i tha më parë PEOPLE se ajo “është shumë e lumtur” me lidhjen e tyre.

Ai është fati i saj. Marrëdhënia e tyre është e pjekur dhe e mrekullueshme. 

Në dhjetor të vitit 2020, Swift i tha Paul McCartney-t gjatë një interviste për Rolling Stone se marrëdhënia e saj me Alwyn e lejon atë të jetë e dashuruar dhe të ndihet si një person i rregullt në jetën e saj.

Unë mendoj se duke e njohur atë dhe duke qenë në një lidhje me të, patjetër që kam marrë vendime që e kanë bërë jetën time të ndihet më shumë si një jetë reale dhe më pak si një histori për t’u komentuar. Pavarësisht nëse kjo është të vendosësh se ku të jetojmë, me kë të rrimë, kur të mos bëjmë një foto, në të vërtetë thjesht po përpiqem të gjejë pjesë të normalitetit.

Teksa mbrojti pjesën pse nuk flet për lidhjen e saj në intervista, këngëtarja e “Lover” tha:

Kam mësuar se nëse e bëj, njerëzit mendojnë se është për diskutim dhe lidhja jonë nuk është për diskutim. Nëse ju dhe unë do të kishim një gotë verë tani, do të flisnim për të – por është thjesht se ajo del në botë dhe bëhet lajm. Këtu është kufiri dhe këtu jeta ime është bërë e menaxhueshme.